دوپینگ و داروهای نیروزا در پرورش اندام

1.کتاب دوپینگ و داروهای نیروزا در پرورش اندام

نخستین کتاب صادق سلامی که اولین بار سال 1384 منتشر شد کتابی که بیش از 9 بار پشت سرهم در دو یا سه سال چاپ و منتشر شد و با استقبال فوق العاده ای روبرو شد و همچنان پس از گذشت سال ها طرفدارن بسیاری دارد .

در این کتاب به صورت کاملا تخصصی,مصور و به زبان ساده به استروئیدها,چربی سوزها,آنتی استروژن ها ,داروهای کم کننده عوارض و محرک های سیستم های عصبی  پرداخت شده است .


مشخصات کتاب

تعداد صفحه:192

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی : 9789645750663

شابک 10 رقمی : 9645750665نقش تغذيه،استراحت و مكمل هاي غذايي در پرورش اندام

2.كتاب نقش تغذيه،استراحت و مكمل هاي غذايي در پرورش اندام

دومین کتاب منتشر شده از صادق سلامی که بعد از استقبال فراوانی که از کتاب دوپینگ و داروهای نیروزا  شده بود در سال 1385 چاپ نخست آن منتشر شد.
در کتاب نقش تغذیه در پرورش اندام در مورد رژیم های غذایی چربی سوزی و حجم و در مورد مکمل های غذایی مجاز و در مورد لزوم استراحت و ریکاوری مطالب کلیدی بازگو شده است. این کتاب علاوه بر ورزشکاران رشته های قدرتی برای ورزشکاران دیگر رشته ها نیز می تواند مفید باشد.
این کتاب نیز در دورانی که منتشر با استقبال خوبی از سوی ورزشکاران مواجه گردید و تا به امروز بارها و بارها تجدید چاپ شده است. تغذیه ی ورزشی شاید از اساسی ترین فاکتورهای مهم در بدنسازی می باشد که البته بسیاری از ورزشکاران از آن غافل هستند و این کتاب اختصاصا به این مهم می پردازد.

مشخصات کتاب

تعداد صفحه:224

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی : 9789645750983

شابک 10 رقمی : 9645750989حقایقی در مورد استروئیدها


3.کتاب حقایقی در مورد استروئیدها

کتاب حقایقی در مورد استروئیدها یکی دیگر از کتاب های موفق و پرفروش صادق سلامی و محوریت استروئیدها و میزان ماندگاری و خطرات ناشی از آن است.این کتاب اولین بار در سال 1385 منتشر شد و تا چاپ هشتم نیز پیش رفت.در دهه 80 و اوایل دهه نود تیژاژ هر چاپ کتاب در حدود 5000 نسخه بود که این رقم رفته رفته کاهش و در سال 1400 به عدد 50 عدد رسیده است .

مشخصات کتاب

تعداد صفحه:224

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی : 9789645750365

شابک 10 رقمی : 9645750365 آنابولیسم در ورزش های قدرتی

4.کتاب آنابولیسم در ورزش های قدرتی

این کتاب نیز در زمره کتاب های پرفروش در حوزه پرورش اندام و نقطه عطفی بر آثار ارزشمند استاد صادق سلامی بود کتابی که همچنان نیز نظیر آن در کشور و حتی خاورمیانه منتشر نشده است .در این کتاب در مورد عضله سازی و در مورد آنابولیسم بحث می شود و آنابولیسم نیز به ساده ترین زبان یعنی عضله سازی. کتاب آنابولیسم در ورزش های قدرتی نیز بارها و بارها در توسط انتشارات تلاش تجدید چاپ شده و یکی از پر فروش ترین کتاب های نوشته شده در زمینه ی پرورش اندام می باشد .

مشخصات کتاب

تعداد صفحه:224

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی : 9789645750921

شابک 10 رقمی : 9645750921دايره المعارف مكملهاي غذايي و اصول مصرف بهینه

5.کتاب دايره المعارف مكملهاي غذايي و اصول مصرف بهینه

در کتاب دایره المعارف مکمل های غذایی و اصول مصرف بهینه مکمل های روز دنیا که عمدتا پروتئین های وی و اسید آمینه ها و کراتین و گلوتامین ها هستند مورد بررسی قرار گرفته و معایب و محاسن هر یک را بر شمرده و بهینه ترین روش مصرف آن ها بیان شده است

در کتاب دايره المعارف مكملهاي غذايي در مورد روش های تشخیص مکمل های غذایی اصل از قلابی نیز صحبت شده است.

مکمل های پرئتئینی ,مکمل های پمپاژ خون ,چربی سوزها,افزاینده های استروژن و مکمل های متفرقه مباحثی هستند که به طور مفصل و مصور به زبان ساده به آن پرداخت شده است.

مشخصات کتاب

تعداد صفحه:224

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی :9789645750167

شابک 10 رقمی :9645750167
 فیتنس و بدنسازی بانوان (آموزش بدنسازی و برنامه برای زنان)

6.کتاب فیتنس و بدنسازی بانوان

 فیتنس و بدنسازی بانوان اولین کتاب استاد صادق سلامی است که به صورت تخصصی ویژه بانوان منتشر شده است. کتاب فیتنس و بدنسازی بانوان را به واقع می توان کامل ترین کتاب در مورد بدنسازی و فینس بانوان دانست. این کتاب خواننده را بی نیاز از مربی می کند.
مطالعه ی این کتاب بانوان عزیز را از گشتن دنبال مربی و از افتادن در دام برخی مربی ها که فقط به دنبال کسب درآمد از این رشته هستند بی نیاز کرده است.
در این کتاب در ابتدا در مورد اشکال بدنی زنان و در مورد سلولیت، شایع ترین مشکل در زیبایی اندام زنان صحبت کرده و دلیل بروز سلولیت و روش های خلاص شدن از شر آن را تشریح کرده ایم.
در ادامه و پس از تشریح حرکات تمرینی مناسب برای بانوان، یک نمونه برنامه ی تمرینی از مبتدی تا عالی را نیز آورده و به ساده و قابل فهم بیان شده است.

مشخصات کتاب

تعداد صفحه:218

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی :9789645750792

شابک 10 رقمی :9645750792


کتاب سیستم ها و برنامه های پیشرفته در پرورش اندام صادق سلامی

7.کتاب برنامه و سیستم های تمرینی پیشرفته در پرورش اندام 

از دیگر پر فروش ترین کتاب های صادق سلامی سیستم ها و برنامه های پیشرفته در پرورش اندام است که به عنوان کتابی مرجع برای نوشتن برنامه های به روز و سیستماتیک کاربرد دارد.
لازم به ذکر است که کتاب شوک تمرین بر عضلات را به نوعی می توان مکمل این کتاب دانست و مطالعه  این کتاب را نیز در کنار کتاب حاضر به علاقمندان توصیه می کنیم.
در کتابي که پيش رو داريد ابتدا ساختار شناسي عضلات و اصول کلی حاکم بر حرکات تمريني و اصول کلی حاکم بر تکنيک هاي پيشرفته تمرين با وزنه را به عنوان مقدمه اي نه چندان کوتاه براي تشريح سيستم هاي جنجاليHIT وHST بازگو کرده و سپس اين دو سيستم که امروزه انقلابي در تمرينات پرورش اندام به وجود آورده اند را به تفصيل مورد بررسي قرار داده و چندين نمونه از برنامه هاي تمريني واقعي و صد در صد کاربردي در هر کدام از سيستم هاي ياد شده را برای مطالعه خوانندگان ارائه شده است.
در کتاب سیستم ها و برنامه های پیشرفته در مورد اصول برنامه نویسی در پرورش اندام و در مورد تکنیک های تمرین با وزنه و همچنین در مورد سیستم های تمرینی پیشرفته در پروش اندام به تفصیل صحبت شده است.

مشخصات کتاب

تعداد صفحه:248

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی :۸ -۰۶-۵۷۵۰-۹۶۴-۹۷۸

شابک 10 رقمی :۸ -۰۶-۵۷۵۰-۹۶۴شوک تمرین بر عضلات در پروش اندام و پاورلیفتینگ

8.شوک تمرین بر عضلات در پروش اندام و پاورلیفتینگ

کتاب شوک تمرین بر عضلات یکی از بی نظیرترین کتاب هایی است که تا به امروز در مورد تمرینات بدنسازی نوشته شده است. در این کتاب اختصاصا در مورد روش های علمی خروج از استوپ و تجربه کردن رشد دوباره که از اصلی ترین دغدغه های ورزشکاران پیشرفته است صحبت کرده ایم.

مطالعه ی کتاب شوک تمرین بر عضلات به همه ی مربی های بدنسازی و همه مربی های ورزشی دیگر رشته ها و به ورزشکارانی که در سطوح عالی ورزش با مقوله ی استوپ درگیر هستند توصیه می شود. این کتاب فقط سه بار  در سال های  88 و 89 تجدید چاپ شده است و سال هاست که این کتاب بسیار نایاب هست.

مشخصات کتاب

تعداد صفحه:208

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی :9789645750334

شابک 10 رقمی :9645750334آناتومی انسانی برای رشته های قدرتی

9.کتاب آناتومی انسانی برای رشته های قدرتی

کتاب آناتومی انسانی برای ورزشکاران آخرین کتاب منتشر شده از استاد صادق سلامی توسط انتشارات تلاش است که فقط 3 بار در سال های 90 و 91 منتشر شده است کتاب آناتومی انسانی نیز از مفیدترین کتاب ها برای بدنسازان و برای مربیان بدنسازی می باشد و خواندن آن را به همه ورزشکاران توصیه می شود. در این کتاب ابتدا با مروری بر ساختار آناتومی و استخوان شناسی و مفصل شناسی شده و در ادامه نیز حرکت شناسی تمرینات بدنسازی و تمرین با وزنه را با رسم تصاویر به زبان ساده بیان شده است.

مطالعه ی این کتاب را نیز به همه ی مربیان ورزش های قدرتی و زیبانیی و غیره و به همه ی ورزشکاران اعم از رشته های قدرتی و زیبایی و غیره اکیدا توصیه می شود.

کتاب آناتومی انسانی برای ورزشکاران را به نوعی می توان خودآموز تمرین دانست، ضمن اینکه داشتن اطلاعات کافی در مورد آناتومی انسانی و شیوه ی صحیح اجرای حرکات می تواند منجر به کاهش معنی دار میزان و شدت مصدومیت های ورزشی شده و از سوی دیگر اجرای صحیح حرکات می تواند به خوبی سبب تسریع و تسهیل و تشدید رشد در تمرین با وزنه شود.

 مشخصات کتاب

تعداد صفحه:272

قطع :وزیری

ناشر: انتشارات تلاش 

شابک 13 رقمی : 9786005791280

شابک 10 رقمی :6005791280


برای خرید, آشنایی و معرفی کامل کتاب ها روی تصاویر کتاب ها کلیک نمایید.

ما در دیجی کتاب مفتخر هستیم تا با رایزنی با ناشران و کتابفروشی های کل کشور بتوانیم کتاب های نایاب و کمیاب استاد صادق سلامی را در اختیار شما قرار دهیم .


این مقاله ادامه دارد....


خرید کتاب های صادق سلایمی مربی رسمی پرورش اندام