🛰️ کیت های آموزشی,سولار کیت


خرید و معرفی بهترین و معروف ترین کیت های آموزشی,سولار کیت,ربات خورشیدی,پنل خورشیدی,گجت ها و وسایل سرگرمی روز دنیا با تخیفیف ویژه ارزانتر از همه جا


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

کیت آموزشی الکترونیک | مدیک

87,000 تومان

مجموعه پیش‌رو مجموعه از تجهیزات ابتدایی الکترونیک برای آشنایی دانش آموزان تهیه و تولید شده است. کودک با استفاده از سیم ها، کلید، آرمیچر، لامپ و ... می تواند لامپ را روشن نماید و یا فن را بچرخاند و به این طریق نحوه کار این وسایل را به صورت عملی ببیند.دو برگه مقوایی نیز در بسته بندی وجود دارد که به صورت تصویری نحوه اتصال باتری به فن برای چرخش آن و نحوه اتصال باتری، کلید و لامپ برای روشن شدن چراغ را آموزش داده است.


کیت آموزشی تجهیزات آزمایشگاهی و شیمی مدیک | 25 تیکه

208,000 تومان

مجموعه پیش‌رو از مجهزترین کیت تجهیزات آزمایشگاهی و شیمی برای دانش آموزان است که شامل 25 تکه مجزا از قبیل عینک ایمنی، لوله آزمایش شیشه ای، لوله آزمایش پلاستیکی، قفسه نگهدارنده لوله آزمایش، لوله استوانه مدرج، لیوان مندرج، ذره بین، قیچی، پنس، قطره چکان، پیمانه اندازه گیری، ظرف کشت سلول و میکروب، قیف، کاغذ صافی، برچسب، ظرف نگهداری نمونه، لام، برس شستشوی لوله و پوستر جدول تناوبی عناصر است.


کیت آموزشی روبات نقشه کش

650,000 499,000 تومان

یک روبات هنرمند با قدرت علمی و مکانیکی فوق العاده که شما را مجذوب هنرنمایی خود می کند. این روبات نوین و پیشرو می تواند در حالت ویبره روی کاغذ خط کشی کند و قدرت چرخشی خود را به نمایش بگذارد. این روبات برای سنین 8 تا 15 سال مناسب است . و توسط دانشگاه کمبریج تایید شده است.


سولار کیت (ربات خورشیدی) آموزشی 6 کاره حرکتی و بازیافتی

650,000 399,000 تومان

سولار کیت آموزشی 6 کاره حرکتی و بازیافتی علمی (26 people are looking at this product right now  Kids STEM 6 in 1 Educational Solar Robotic Recycle Kit ) منحصر به فردترین و محبوب ترین روبات بین سولار کیت ها می باشد ، که علاوه بر اینکه جنبه آموزشی و سرگرمی برای کودکان دارد . یک کیت اسباب بازی کاملا سبز و علمی است که با کمک گرفتن از وسایل دور ریز منزل میتوانند اسباب بازی و روبوت های فوق العاده ای خلق کنند .


سولار کیت (ربات خورشیدی) آموزشی 14 کاره

330,000 285,000 تومان

سولار ربات,سولار کیت یا ربات خورشیدی جزو بازی های فکری و آموزشی حرفه ای روز دنیا محسوب می شود  که مناسب کودکان هشت سال به بالا توصیه می شود.روبات خورشیدی ۱۴ کاره یک کیت حرفه ای و آموزشی از مجموعه قطعات مکانیکی و الکترونیکی است که قابلیت مونتاژ و جمع آوری در چهارده مدل مختلف و کاربردی یک روبات را دارا می باشد.این مجموعه کیت حرفه ای مجهز به یک موتور آرمیچر قدرتمند با محفظه پوششی به همراه یک باطری خورشیدی با انرژی خورشید و بی نیاز از شارژر، شما را از استفاده هر گونه برق و باطری های یکبار مصرف بی نیاز می کند.قطعات کوچک و آماده ای که با اتصال به یکدیگر قابلیت تبدیل به ۱۴ وسیله کاربردی ربات گشت دریایی، قایق خورشیدی، روبات دوچرخ خورشیدی، ربات آدم آهنی خورشیدی، ربات خرچنگ خورشیدی، ربات کالاسکه ای، ربات سوسک خورشیدی، ربات لاک پشت خورشیدی، اتومبیل خورشیدی، قایق خورشیدی پارویی، سگ خورشیدی، روبات زامبی خورشیدی، روبات دو چرخ معلق و روبات چهارپای خورشیدی را داشته که شما می توانید با قدرت ابتکار و خلاقیت خود آنها را مونتاژ کرده و در محیط های آب و خشکی از این ربات های جذاب استفاده کنید.


سولار کیت (ربات خورشیدی) آموزشی 7 کاره ( ماشین های تبدیل شونده)

ناموجود

سولار کیت (ربات خورشیدی) آموزشی 7 کاره ( ماشین های تبدیل شونده) | Changeable Solar Equipment 7 in 1 :  این سولار ربات یک محصول آموزشی با قابلیت ساخت 6 نوع ربات برای سرگرمی، آموزش و یادگیری ساخت انواع ربات های خورشیدی برای گروه سنی 8 سال به بالا است. این وسیله امکان حرکت با انرژی های خورشیدی را از طریق بازی به کودکان آموزش می دهد. این نوع بازی ها از طریق اکتشاف محیط پیرامون کودکان باعث ایجاد پرورش قدرت خلاقیت و تجسم در آینده می شود. این محصول با منبع انرژی خورشیدی کار می کند  و نیازی به باطری ندارد ولی استفاده از منبع نوری پرقدرت جایگزین نیز امکان پذیر است.سولار کیت (solar kit) یا همان کیت های خورشیدی آموزشی (Toy training kit)، چند سالی است که در ایران باب شده و اکثر کودکان آن ها را می شناسند. کلاس های زیادی برای آموزش و ساخت ربات های خورشیدی برپا شده است و در مدارس و آموزشگاه ها روش های سر هم کردن و ساخت ربات های خورشیدی را آموزش می دهند.


سولار کیت (ربات خورشیدی) آموزشی 6 در 1

ناموجود

robot kits 6 in 1 educational solar kit |  این سولار ربات یک محصول آموزشی با قابلیت ساخت 6 نوع ربات برای سرگرمی، آموزش و یادگیری ساخت انواع ربات های خورشیدی برای گروه سنی 10 سال به بالا است. این وسیله امکان حرکت با انرژی های خورشیدی را از طریق بازی به کودکان آموزش می دهد. این نوع بازی ها از طریق اکتشاف محیط پیرامون کودکان باعث ایجاد پرورش قدرت خلاقیت و تجسم در آینده می شود. این محصول با منبع انرژی خورشیدی کار می کند  و نیازی به باطری ندارد ولی استفاده از منبع نوری پرقدرت جایگزین نیز امکان پذیر است.سولار کیت (solar kit) یا همان کیت های خورشیدی آموزشی (Toy training kit)، چند سالی است که در ایران باب شده و اکثر کودکان آن ها را می شناسند. کلاس های زیادی برای آموزش و ساخت ربات های خورشیدی برپا شده است و در مدارس و آموزشگاه ها روش های سر هم کردن و ساخت ربات های خورشیدی را آموزش می دهند.


سولار کیت (ربات خورشیدی) آموزشی 3 کاره

ناموجود

Cute Sunlight Item No. 2019 3 in 1 Educational Solar Kit |  این سولار ربات یک محصول آموزشی با قابلیت ساخت 3 نوع ربات مختلف آدم, عقرب و تانک برای سرگرمی، آموزش و یادگیری ساخت انواع ربات های خورشیدی برای گروه سنی 8 سال به بالا است. این وسیله امکان حرکت با انرژی های خورشیدی را از طریق بازی به کودکان آموزش می دهد. این نوع بازی ها از طریق اکتشاف محیط پیرامون کودکان باعث ایجاد پرورش قدرت خلاقیت و تجسم در آینده می شود. این محصول با منبع انرژی خورشیدی کار می کند  و نیازی به باطری ندارد ولی استفاده از منبع نوری پرقدرت جایگزین نیز امکان پذیر است.


سولار کیت (ربات خورشیدی) آموزشی 7 کاره (فضایی)

ناموجود

سولار ربات,سولار کیت یا ربات خورشیدی جزو بازی های فکری و آموزشی حرفه ای روز دنیا محسوب می شود  که مناسب کودکان هشت سال به بالا توصیه می شود.روبات خورشیدی7 کاره یک کیت حرفه ای و آموزشی از مجموعه قطعات مکانیکی و الکترونیکی است که قابلیت مونتاژ و جمع آوری در هفت مدل مختلف و کاربردی یک روبات را دارا می باشد.این مجموعه کیت حرفه ای مجهز به یک موتور آرمیچر قدرتمند با محفظه پوششی به همراه یک باطری خورشیدی با انرژی خورشید و بی نیاز از شارژر، شما را از استفاده هر گونه برق و باطری های یکبار مصرف بی نیاز می کند.قطعات کوچک و آماده ای که با اتصال به یکدیگر قابلیت تبدیل به هفت وسیله را دارا هستند.


سولار کیت (ربات خورشیدی) آموزشی 4 کاره

ناموجود

سولار ربات,سولار کیت یا ربات خورشیدی جزو بازی های فکری و آموزشی حرفه ای روز دنیا محسوب می شود  که مناسب کودکان هشت سال به بالا توصیه می شود.روبات خورشیدی 4 کاره یک کیت حرفه ای و آموزشی از مجموعه قطعات مکانیکی و الکترونیکی است که قابلیت مونتاژ و جمع آوری در چهار مدل مختلف و کاربردی یک روبات را دارا می باشد.این مجموعه کیت حرفه ای مجهز به یک موتور آرمیچر قدرتمند با محفظه پوششی به همراه یک باطری خورشیدی با انرژی خورشید و بی نیاز از شارژر، شما را از استفاده هر گونه برق و باطری های یکبار مصرف بی نیاز می کند.قطعات کوچک و آماده ای که با اتصال به یکدیگر قابلیت تبدیل به 4 وسیله را دارا هستند.


دسته‌بندی