معرفی کتاب هایی که می توانند زندگی شما را متحول کنند. (قسمت اول)

1.کتاب بخواهید تا به شما داده شود

نویسندگان:استر و جری هیکس ترجمه دکتر پژمان خاکزاد  ناشر:پیکسل

این کتاب قوی‌ترین آموزه‌های این کره‌ی خاکی را در دل خود جای داده است. و به شما کمک می کند یاد بگیرید که چگونه خواسته های خود را تجلی دهید تا بتوانید زندگی شاد و پربرکتی که لیاقتش را دارید داشته باشید.با خواندن کتاب بخواهید و به شما داده می شود ، خواهید فهمید که چگونه روابط ، مسائل مربوط به سلامتی ، امور مالی ، نگرانی های شغلی و موارد دیگر تحت تأثیر قوانین جهانی است که حاکم بر زمان-فضا-واقعیت شماست. و فرایندهای قدرتمندی را کشف خواهید کرد که به شما کمک می کند با جریان مثبت زندگی پیش بروید.حق طبیعی شماست که زندگی ای سرشار از چیزهای خوب داشته باشیدو این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه از هر طریق این کار را انجام دهید!کتاب بخواهید و به شما داده می شود به خوبی توضیح می دهد که چگونه زندگی ای که خودتان دوست دارید را داشته باشید و دیگر قربانی شرایط نباشید. این کتاب با ارائه ی 22 راهکار، شما را به سمت داشتن زندگی خوب و موفقیت درهر زمینه ای هدایت می کند. ترجمه دکتر پژمان پاکزاد یکی از بهترین و کاملترین ترجمه های این کتاب است.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود بهترین ترجمه

خرید کتاب بخواهید تا به شما داده شود.2. کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

نویسنده: اسکاول شین  ترجمه گیتی خوشدل   ناشر:پیکان

 کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، اثری تأثیرگذار و ماندگار نوشته ی فلورانس اسکاول شین است که در زمره ی برترین کتاب های خودپروری قرار دارد. در این اثر ارزشمند، چهار عنوان از برترین کتاب هایی گرد هم آورده شده که به مخاطب، چگونگی بُردن در «بازی زندگی» را از طریق تفکرات مثبت و همسویی با جریان سرنوشت آموزش می دهند. مخاطبین با مطالعه ی این کتاب، فرصت این را پیدا خواهند کرد تا بذر موفقیت و مثبت اندیشی را در ذهن خود بکارند و به شکلی مؤثر و کاربردی با آموزه ها و بینش های روشنگرانه ی اسکاول شین ارتباط برقرار کنند. به گواه مخاطبین بی شمار اندیشه های اسکاول شین، قدرت بخشیِ ذهنیِ فوق العاده ای در آثار این نویسنده و معلم معنوی برای همه ی افراد، به خصوص زنان، نهفته است.بهترین ترجمه این کتاب متعلق به خانم گیتی خوشدل است که توسط انتشارات پیکان منتشر می شود.


خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با تخفیف ویژه


3. کتاب برای زندگی خود به پا خیزید ؛ ساختن اعتماد به نفس و تقویت شخصیت

نوشته شریل ریچاردسون مترجم: امیر بهنام | انتشارات نسل نو اندیش

خانم شریل ریچاردسون از نویسنده‌های ممتاز نیویورك تایمز، در این كتاب می‌كوشد تا با ارائه و راه‌کارهای عملی و تجربه شده، اصول و روش‌های سودمندی را برای تحول و "بهبود كیفیت زندگی" به زبانی ساده و همراه با ذكر مثال و انجام تمرین به شما آموزش دهد. شناخت عمیق خود، توانایی‌ها و ارزش‌ها، "تحكیم عزت نفس" و "تقویت اعتماد به نفس" و نیز هماهنگ كردن پندار و گفتار و كردار با جوهر وجودی و استانداردهای معنوی، از اركانی اساسی است كه در این فرایند به آن پرداخته شده است.حقيقت اين است كه همه ما مي توانيم موفق شويم، راه آن اين است كه انرژي و نيروي بالقوه سرشارمان را بشناسيم و آن را بالفعل كنيم، اگر به دنبال كسب اين موفقيت هستيد،به زبان ساده تر  برای بهبود کیفیت زندگی و داشتن شخصیت برتر باید اعتماد به نفس,عزت نفس و بیان خود را تقویت کنیم , اگر به دنبال زندگی بهتر و ایده آل هستید مطالعه كتاب را از دست ندهيد.

خرید بهترین کتاب اعتماد به نفس عزت نفس

خرید کتاب برای زندگی خود به پا خیزید


4. کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

نویسنده: جفری یانگ ,ژانت کلوسکو ترجمه: علیرضا غلامی انتشارات آتیسا

 کتاب "زندگی خود را دوباره بیافرینید" یکی از موفق ترین و برترین کتاب های  جهان به شما نشان می دهد که چگونه می توانید چرخه ای را که شما را از رسیدن به خوشبختی باز می دارد، متوقف کنید. این کتاب نمایشگر بالاترین میزان از سال ها رشد فردی و شغلی برای هریک از ماست. «زندگی خود را دوباره بیافرینید»، به یازده نکتهٔ مهم از این الگوهای شخصیتی تکرارشونده و نابودگر که در این کتاب از آن ها تحت عنوان تله های زندگی یاد می شود، اشاره می کند. این کتاب، عوامل پیچیده را نفی کرده و عوامل ساده و قابل فهم را جایگزین آن ها می کند. خواننده به راحتی می تواند معنای تله های زندگی را درک کند و به سرعت تله های زندگی خود را شناسایی کند. به کمک مجموعه ای غنی از پرونده های مختلف که از دل تجربه های حقیقی درمانگاهی بیرون کشیده شده، به خواننده کمک می شود تا از دیدگاه شخصی به تله های زندگی نگاه کند. علاوه بر این، تکنیک هایی که نویسندگان این کتاب به ارمغان می آورند، تکنیک هایی قدرتمند در جهت ایجاد تغییر نیز هستند.


کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ و ژانت کلوسکو

خرید کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید با تخفیف ویژه5. راز شادکامی ناب (خوشبخت تر)

نوشته دکتر تالبن شاهر ترجمه بهزاد رحمتی  انتشارات تلاش

می توانید یاد بگیرید خوشبخت باشید ؟ بله، بر اساس پرطرفدارترین و تحول آفرین ترین دوره ای که در حوزه ی زندگی برگزار شده است می توانید یاد بگیرید خوشبخت باشید. دانشجویان دانشگاه هاروارد صف بسته اند تا سخنرانی های بینش افزا و الهام بخش دکتر تال بن شاهر را در مورد وضعیت گریزپای زندگی یعنی خوشبختی بشنوند.چه درگیر رقابت های کمر شکن و چشم و همچشمی شده باشد و تحت فشارهای روحی باشید، چه یک لذتگرای محض باشید، و چه آماده باشید که دست از پوچ گرایی بردارید؛ درهرحال ، این کتاب دوره ی فشرده ی کاملی است در باب مفهوم گریزپای "خوشبختی" تا به شما کمک کند که زندگی ای بکنید که دوست دارید و دوست بدارید زندگی ای که می کنید.« راز شادکامی ناب کتابی است الهام بخش ، نشاط آفرین، خواندنی و از آن دست کتاب های خودیار و کمیابی که واقعا به شما کمک می کند زندگی تان را تغییر دهید. »«امروزه این کتاب، اساس و شالوده ی پرطرفدارترین دوره آموزشی در دانشگاه هاروارد است.»-


خرید کتاب راز شاد زیستن و خوشبختی شادکامی

خرید کتاب راز شادکامی ناب با 70% تخفیف ویژه


6. کتاب هنر خوب زیستن (هنر خوب زندگی کردن)

نوشته رولف دوبلی ترجمه شهره شاهپوری ناشر:ایرانیان

 کتاب هنر خوب زیستن یا «هنر خوب زندگی‌کردن» را «رولف دوبلی» نوشته و «شهره شاهپوری» به فارسی برگردانده‌ است. در بخشی از مقدمه  آمده است: «هنر خوب زندگی‌کردن مجموعه‌ای از روش‌های عملی و کاربردی است که به تاکید نویسنده حاصل سال‌ها تحقیق و گردآوری مطالب گوناگون در حوزه‌ی روان‌شناسی، فلسفه، علوم اقتصاد، ریاضی و تجارت است... در این کتاب با جعبه‌ای شگفت‌انگیز از ابزارهای ذهنی آشنا می‌شوید. با بهره‌گیری از این ابزارهای هوشمند، بسیاری از انگاره‌های ذهنی شما دگرگون می‌شود.این کتاب توسط عادل فردوسی پور نیز ترجمه شده است.ترجمه شهره شاهپوری روانترین ترجمه از این کتاب است.


خرید کتاب هنر خوب زندگی کردن

خرید کتاب هنر خوب زیستن با تخفیف ویژه


این مقاله ادامه دارد....

ادامه در معرفی کتاب هایی که می توانند زندگی شما را متحول کنند. (سری دوم)