کتاب پهلوی ها جلد سوم محمد رضا پهلوی

نویسنده:فرهاد رستمی پویا

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • قطع / نوع جلد: وزیری/جلد سخت
  • تعداد صفحات: 757
  • ناشر: موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران
  • تعدا صفحات: دوره سه جلدی 1825 جلد سوم 757
  • نوع کاغذ / نوع صحافی: تحریر سفید / دوخت
  • شابک (ISBN): 9789646357518
تعداد
نوع
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: دیجی کتاب

ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
فقط {{model.stock}} عدد مانده است.

کتاب مجموعه سه جلدی پهلوی ها شامل صدها قطعه عکس و سند است که برای اولین برای در ایران منتشر می شود. این مجموعه مستند و ارزنده، افقی جدیدی پیش روی خوانندگان می گشاید و روشنگر زوایای پنهان خاندان پهلوی در طول حاکمیتشان است. بی شک جای این اثر نفیس در قفسه کتابخانه علاقمندان به تاریخ معاصر ایران خالی است.جلد اول کتاب درباره رضا شاه جلد دوم درباره فرزندان رضا شاه و جلد سوم کتاب به طور اختصاصی به محمد رضا شاه می پردازد.این کتاب به دلیل اینکه  مطالب هر جلد متفاوت با یکدیگر است به صورت سه جلدی و تک جلدی مجزا به فروش می رسد.

محصولات مرتبط

کتاب پهلوی ها (خاندان پهلوی به روایت اسناد ) جلد سوم : محمدرضا پهلوی تاریخ نگاری بدون تکیه بر منابع ، مدارک و اسناد معتبر به حوزه ی داستانسرایی و قصه گویی نزدیک خواهد شد و اولین وظیفه مورخ تکیه بر اسناد دست اول و اصیل است ، اثر پیش رو جلدسوم و آخر از مجموعه ی سه جلدی((خاندان پهلوی به روایت اسناد )) است و شامل ارائه انبوهی از مدارک و اسناد در خصوص شخص محمد رضا پهلوی می باشد. اسنادی که بدون کم وزیاد یا تحلیل و تفسیر به مخاطب گرامی عرضه میشود و از این روی در بین قابل اعتنا ترین و قابل استناد ترین کتب تاریخی با محوریت" خاندان پهلوی" قرار می گیرد. تاریخ نگاری بدون تکیه بر منابع ، مدارک و اسناد معتبر به حوزه ی داستانسرایی و قصه گویی نزدیک خواهد شد و اولین وظیفه مورخ تکیه بر اسناد دست اول و اصیل است ، اثر پیش رو جلدسوم و آخر از مجموعه ی سه جلدی((خاندان پهلوی به روایت اسناد )) است و شامل ارائه انبوهی از مدارک و اسناد در خصوص شخص محمد رضا پهلوی می باشد. اسنادی که بدون کم وزیاد یا تحلیل و تفسیر به مخاطب گرامی عرضه میشود و از این روی در بین قابل اعتنا ترین و قابل استناد ترین کتب تاریخی با محوریت" خاندان پهلوی" قرار می گیرد. ارائه بیش از 130 صفحه تصاویر و عکس های مرتبط با محمد رضا پهلوی و دوران حاکمیت وی ، از دیگر ویژگی های قابل ذکر این اثر سراسر مستند است . هر بخش مقدمه ای بسیار کوتاه دارد که در معرفی اسناد و فرد مورد مطالعه ، مطالبی اخبار گونه ( غیر تحلیلی) به مخاطب ارائه می دهد . کلیه اسناد بدون هیچ گونه حذفی بطور کامل استنساخ یافته و تعداد اندکی از اسناد بدون استنساخ ارائه شده است. برای مطالعه ی اسناد اصولا آنها را تقسیم بندی می کنند و در تقسیم بندی اسناد شیوه های گوناگونی وجود دارد. اما شیوه ی ارائه اسناد در مجموعه ی حاضر بر مبنای افراد است . بدین صورت که هریک از افراد خاندان پهلوی تعدادی از اسناد را به خود اختصاص داده که ممکن است از اسناد محرمانه دولتی تا نامه های خصوصی و خانوادگی ، اسناد مالی و ... مربوط به آن شخص در بخش مورد نظر آمده باشد . بدین ترتیب مجموعه حاضر از تنوع خاصی برخوردار است ، مضاف به اینکه عکسها و اسناد ارائه شده برای اولین بار انتشار می یابد.

قطع / نوع جلد
وزیری/جلد سخت
تعداد صفحات
757
ناشر
موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران
تعدا صفحات
دوره سه جلدی 1825
جلد سوم 757
نوع کاغذ / نوع صحافی
تحریر سفید / دوخت
شابک (ISBN)
9789646357518

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
اشتراک‌گذاری
این کالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!