کتاب دینامیک اختری ؛ روش پرواز روح در هنگام خواب

نگرشی نوین به تجربه های خارج از کالبد | رابرت بروس؛ ترجمه میثم لطفی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • قطع / نوع جلد: رقعی/شومیز
  • تعداد صفحات: 426
تعداد
نوع
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: دیجی کتاب
آماده ارسال
tf69586321
ناموجود
350,000
24%
268,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
فقط {{model.stock}} عدد مانده است.

معرفی کتاب دینامیک اختری "نگرشی نوین به تجربه های خارج از کالبد" اثر رابرت بروس ؛ ترجمه میثم لطفی ، گرایش به عالم ماوراء و جلوه‌های نورانی عالم نادیدنی گرایش و غریزه‌ای است که در نهاد آدمی قرار دارد و گامت آن به درازای گامت تاریخ انسان است، زیرا این غریزه ریشه در فطرت بشری دارد؛ غریزه‌ای که زبان مشترک تمام آدمیان است. آدمی از همان دم که به زمین، یعنی گاهواره طبیعت و عالم حس و شهادت هبوط کرد، میل به عروج به عالم والا را داشت، زیرا عالم حس و طبیعت، عالم علایق و شهوات و بنابراین عالم ناکامی، تناقض و تضاد خواسته‌ها منجر به اختلاف، جنگ، ناآرامی، نگرانی و تباهی او می‌شود. این نگرانی، لاجرم بایست جایی به سکون و ثبات برسد. آدمیان وصول به این آرامش را سعادت ابدی دانسته و آن را در گرو اتصال مطلق به مبدأ مطلق هستی می‌دانند. از شرق تا غرب عالم از بدو نمایانیش حیات این شوق و انگیزه در نهادآدمی بوده، هست و خواهد بود. اکنون می توانیداین کتاب نایاب را با تخفیف از وبایت دیجی کتاب خرید نمایید. جهت معرفی اجمالی کتاب های به همراه نقد,بررسی,خلاصه و بخشی هایی از کتاب ها به قسمت کافه دیجی کتاب مراجعه نمایید.

محصولات مرتبط

آیا تا به حال جسم خود را در خواب دیده اید؟ همانطورکه می دانید روح ما همراه جسم ما است اما آیا می توان آن را جدا؟ چگونه؟ دوست دارید روح خود را بدون هیچ خطری و در هنگام خواب از خود جدا کنید؟ این کتاب را بخوانید شما با خواندن این کتاب می توانید روح خود را به پرواز در آورید!!.

گرایش به عالم ماوراء و جلوه ‌های نورانی عالم نادیدنی گرایش و غریزه ای است که در نهاد آدمی قرار دارد و قدمت آن به درازای قدمت تاریخ انسان است، زیرا این غریزه ریشه در فطرت بشری دارد. غریزه ای که زبان مشترک همه آدمیان است.

آدمی از همان دم که به زمین، یعنی گاهواره طبیعت و عالم حس و شهادت هبوط کرد، میل به عروج به عالم والا را داشت، زیرا عالم حس و طبیعت، عالم علایق و شهوات و در نتیجه عالم ناکامی، تناقض و تضاد خواسته ‌ها منجر به اختلاف و جنگ و ناآرامی و اضطراب و تباهی او می‌شود.

این اضطراب، لاجرم باید جایی به سکون و ثبات برسد. آدمیان وصول به این آرامش را سعادت ابدی دانسته و آنرا در گرو اتصال مطلق به مبدأ مطلق هستی می‌دانند. از شرق تا غرب عالم از بدو پیدایش حیات این شوق و انگیزه در نهاد آدمی بوده، هست و خواهد بود. در شرق آسیا سنتهای مختلف عرفانی، نظیر عرفان هندویی، عرفان بودایی، عرفان چین و چینی و ذِن وجود دارند که همگی تحت یک حکم قرار می‌گیرند.

در غرب نیز سنت های عرفانی مختلفی از شمنیسم در میان سرخپوستان تا فرقه های عرفانی رشد یافته در مهد آیین مسیحیت می توان نام برد.

به عقیده مترجم کتاب حاضر، رابرت بروس در این کتاب همه مباحث نظری را به کناری نهاده و با بهره گیری از تجربیات همه طرق، فرقه ها و آیین های عرفانی شرقی و غربی تلاش نموده است تا راهکاری عملی برای وصل به مراتب بالاتر وجود انسانی را در کتابی به صورت یک خودآموز فشرده منتشرنماید.

این که تا چه حد در کار خود موفق بوده است قضاوتی است که باید از سوی شما خواننده گرامی انجام گیرد.

پیش گفتار
مقدمه
عناصر برونفکنی
نظریه ابعادی
ناحیه زمان واقعی
جفن قتبل برونفکنی
کالبد اثیری
خلسه و برونفکنی درون کالبدی
برون فکنی کالبد اثیری
سه جنبه اساسی جفت برونفکنی شده
کودکان و حیوانات و OBE
دو پارگی شگفت انگیز ذهن
طبیعت بازتابی ذهن
خاطرات سایه
پیچیدگی های هوشیاری
بینایی اختری
فلج بیداری
ابی ای و ادراک
روشهای نوین انرژی
تخیل در برابر تصور
آگاهی جسمی متحرک
تخیل لمسی
ساختارهای پشتیبانی انرژی
تحریک کالبد انرژی
تحریک مراکز اولیه انرژی
مهارتهای پایه
آرمیدگی عمیق فیزیکی
رام کردن ذهن
حالت خلسه
خروج برونفکنی و تکنیک آن
آماده شدن برای برونفکنی
تکنیک برونفکنی
نسخه های متفاوت تکنیک
مشکلات خروج برونفکنی
غلبه بر دوپارگی ذهن
پشتیبان رویای شفاف
برونفکنی واقعیت مجازی
شکل اختری در حرکت
پیوند آکاشیک
طبقات اختری
کابل نقره ای
کالبد اثیری
بایگانی اکاشیک
ضربان آکاشیک
پدیده های عجیب و غریب اختری
ابی ای و اعوجاجات واقعیت
برونفکنی سطح بالا
موجودات اختری و حیات وحش آنها
ترس و سر و صدای اختری
دفاع شخصی اختری
چند کلمه آخر
واژه نامه

قطع / نوع جلد
رقعی/شومیز
تعداد صفحات
426

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
اشتراک‌گذاری
این کالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!