کتاب قصه های مشهور جهان جلد 2 ( مصور-رنگی)

نوشته آنی اورباخ | ترجمه اسدالله حقانی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • قطع / نوع جلد: رحلی / جلد سخت
  • تعداد صفحات: 100
  • مناسب برای: کودک و نوجوان گروه سنی ب، گروه سنی ج
  • نوع کاغذ: تحریر /تمام رنگی
  • صحافی: دوخت
  • ناشر: آتیسا
تعداد
نوع
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: دیجی کتاب

ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
فقط {{model.stock}} عدد مانده است.

​​​​قصه های مشهور جهان مجموعه است از مشهورترین داستانهای(انیمیشن) جهان که به زبان ساده و کودکانه به صورت مصور و تمام رنگی منتشر شده است.کتاب اول شامل داستانهای زیر می باشد.1.گربه های اشرافی : گرم و نرم ترین کالسکه دنیا2. 101سگ خالدار : بعد از ظهر پر مشغله لاکی 3.داستان اسباب بازی : پیک نیک بزرگ 4.لیلو و استیچ: استیچ و حیوان خانگی 5.کارخانه هیولایاها : مهمانی ترسناک 6.در جستجوی نمو: مهمانی غافلگیرانه

محصولات مرتبط


کتاب مشهورترین قصه های جهان جلد دوم  شامل قصه ای زیر می باشد.


1.گربه های اشرافی : گرم و نرم ترین کالسکه دنیا

2. 101سگ خالدار : بعد از ظهر پر مشغله لاکی

3.داستان اسباب بازی : پیک نیک بزرگ

4.لیلو و استیچ: استیچ و حیوان خانگی

5.کارخانه هیولایاها : مهمانی ترسناک

6.در جستجوی نمو: مهمانی غافلگیرانه

چه کتابی برای چه گروه سنی مناسب است؟

کتاب برای گروه‌های سنی مختلف در یک نگاه
اگر دقت کرده باشید در شناسه کتاب گروه سنی را با حروف الف. و ب. و ج. ود و ه. مشخض کرده اند. این حروف نشان می‌دهد هر کتاب برای چه رده سنی مناسب است.


گروه سنی الف: سال‌های قبل از دبستان
گروه سنی ب.: سال‌های آغاز دبستان (کلاس‌های اول- دوم -سوم)
گروه سنی ج.: سال‌های پایان دبستان (کلاس‌های چهارم - پنجم)
گروه د.: دوره راهنمایی
گروه هـ: دوره دبیرستان


 گروه سنی الف. از دبستان تا ۶ سالگی بهتر است کتاب‌ها دارای کلام اهنگین و شعری باشد و قصه‌ها قطعات تکراری داشته باشند. در کتاب‌های این رده سنی باید بیشتر ار اشیای محیط کودک گیاهان و جانداران نوشته شده باشد.


گروه سنی ب. ۶ و ۷ سالگی داستان‌های کوتاه و مجموعه داستان بسیار مناسب است. کودک در این سن تازه خواندن را یادگرفته بنابراین حوصله مطالعه داستان طولانی ندارد. داستان‌هایی درباره گرمای روابط خانوادگی و همکاری گروهی کودکان و هر انچه به شکل غیر مستقیم دل و جرات مقابله با مشکلات را به کودک یاد بدهد برایشان مفید است.


گروه سنی ج. سال‌های میانه دبستان یعنی ۸ و ۹ سالگی است. در این کودکان می‌توانند داستان بلند بخوانند، اما کتاب‌های تک داستان برایشان مناسب‌تر است. کتاب‌هایی که داستان آن‌ها درباره کودکان و سرزمین‌های دیگر باشد یا ماجرای‌های علمی و تاریخی و تخیلی بنا بر علاقه بچه‌ها می‌تواند گزینه‌های مناسبی باشد.


گروه سنی د. به سال‌های آخر دوره دبستان یعنی ۱۰ یا ۱۱ سالگی می‌رسد. کتاب‌های مناسب این سن ماجرا‌های واقعی گذشته و امروز شرح حال، داستان‌های واقعی طولانی کتاب‌های ماجراجویی و داستان‌های عاطفی است. چون هوش انتزاعی به خوبی شکل گرفته میل به قصه‌های افسانه‌ای کمتر می‌شود. به شخصیت داستان‌ها توجه زیادی می‌کنند.


گروه سنی ه. دوران نوجوانی را شامل می‌شود. از حدود ۱۲ سالگی تا ۱۶ سالگی ادامه پیدا می‌کند. در این سن باید رد انتخاب کتاب دقت بسیاری بشود. چو ن. از تمرکز آن‌ها در مسائل محدود و بی اهمیت جلوگیری می‌شود و مسیر درست دیدن و احساس صحیح را به آن‌ها نشان می‌دهد. شرح حال ها، ماجرای زندگی واقعی افراد مهم، اکتشافات و مبارزات اجتماعی موضوعات مناسب برای مطالعه در این سن است.


با توجه به این تقسیم بندی و دقت در علایق بچه‌ها شما می‌توانید بهترین کتاب را برای مطالعه آن‌ها پیدا کنید. در زمان خرید کتاب از سنی دبسیتان اجازه بدهید فرزندتان در خرید کتاب با شما همکاری کند در واقع او را به بخش کتاب‌های مناسب سنش ببرید و بگذارید خودش هر چه می‌خواهد را انتخاب کند. با این کار شما به او احساس اعتماد به نفس و درک بالا می‌دهید و او را برای ساختن آینده اش کمک کرده اید.

قطع / نوع جلد
رحلی / جلد سخت
تعداد صفحات
100
مناسب برای
کودک و نوجوان
گروه سنی ب، گروه سنی ج
نوع کاغذ
تحریر /تمام رنگی
صحافی
دوخت
ناشر
آتیسا

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
اشتراک‌گذاری
این کالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!