بایگانی نوشته‌ها


معرفی و آشنایی با کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی

معرفی و آشنایی با کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی

 کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی با عنوان فرعی " بر ذهنت چیره شو و ناممکن را ممکن کن " از عناوین بسیار جذاب و مفید این روز هاست و همواره جزو کتاب های پرفروش نیویورک تایمز و آمازون محسوب می‌شود، داستان کتاب به زندگینامه سرسخت‌ترین مرد جهان، دیوید گاگینز را به تصویر می‌کشد. مردی که با وجود گذشته‌ای سخت، از طریق سخت‌کوشی خود را به به یک ورزشکار استقامتی ممتاز جهان و چهره نیروی مسلح آمریکا تبدیل کرد. در ادامه مطلب با معرفی این کتاب فوق العاده زیبا و پر محتوا و کاربردی با ما همراه باشید .

نادر شاه که بود ؟ چه کرد ؟ معرفی بهترین کتاب ها در مورد نادر شاه

نادر شاه که بود ؟ چه کرد ؟ معرفی بهترین کتاب ها در مورد نادر شاه

نادرشاه افشار (زادهٔ ۲۸ محرم ۱۱۰۰ هجری قمری/۲۲ نوامبر ۱۶۸۸ میلادی – کشتهٔ ۱۱ جمادی‌الثّانی ۱۱۶۰ هجری قمری/۲۰ ژوئن ۱۷۴۷ میلادی)، پایه‌گذار سلسلهٔ افشار و از پادشاهان ایران پس از اسلام است. سرکوب شورشیان افغان و بیرون راندن عثمانی و روسیه از کشور و تجدید استقلال ایران و نیز فتح دهلی و ترکستان و جنگ‌های پیروزمندانهٔ او سبب شهرت بسیارش شد. او را ناپلئونِ آسیایی یا ناپلئونِ ایرانی و آخرین فاتحِ بزرگِ آسیای میانه می‌دانند و اکنون اغلب ناپِلئون «نادرشاهِ اروپا» نامیده می‌شود. در این یادداشت قصد داریم شما را با شخصیت بزرگ نادر آشنا کرده و بهترین کتاب هایی که تاکنون در مورد نادر نوشته شده است را خدمت شما معرفی نماییم.

آشنایی با عباس معروفی به همراه معرفی آثار

آشنایی با عباس معروفی به همراه معرفی آثار

عبّاس معروفی رمان‌نویس، نمایش‌نامه‌نویس، شاعر، ناشر و روزنامه‌نگار معاصر ایرانی مشهور و معروف که به آلمان مهاجرت کرده بود . او فعالیت ادبی خود را زیر نظر هوشنگ گلشیری و محمدعلی سپانلو آغاز کرد و در دهه شصت با چاپ رمان سمفونی مردگان در عرصه ادبیات ایران به شهرت رسید , تماما مخصوص , سال بلوا , فریدون سه پسر داشت از آثار معروف وی بودند . در ضمن وی مدیریت انتشارات گردون  را نیز بر عهده داشت .

معرفی کتاب مناسب برای معتادان برای ترک اعتیاد و ماندگاری بعد از ترک

معرفی کتاب مناسب برای معتادان برای ترک اعتیاد و ماندگاری بعد از ترک

این روزها با توجه به  افزایش مصرف دخانیات بین جوانان و صدمات جبران ناپذیر آن بر فرد مصرف کننده، اطرافیان و جامعه، ضروری است فرهنگ سازی کافی در این راستا صورت گیرد و اطلاعات افراد برای توانایی نه گفتن و جلوگیری از به دام اعتیاد افتادن، ترک اعتیاد، قواعد، قوانین، مسیرهای بهبود و ... در اختیار جوانان و خانواده ها قرار داده شود. در این مقاله گلچینی از کتاب  و جزوه های مرتبط با اعتیاد معرفی شده است.

معرفی ، نقد و بررسی کتاب " کتابخانه نیمه شب "

معرفی ، نقد و بررسی کتاب " کتابخانه نیمه شب "

کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ ( The Midnight Library by Matt Haig) کتابی فوق العاده زیبا و پرفروش , رمانی با مضنون روانشناسی طور و فلسفی که می تواند زندگیتان را دگرگون کند. اگر تشنه تجربه کردن بیش از یک سرگذشت هستید و می‌خواهید با تمام وجوه زندگی افراد گوناگون آشنا شوید، این رمان برای شما نوشته شده است! در این نوشته با ما همراه باشیید با معرفی کامل کتاب به همراه نقد ,بررسی , خلاصه , قسمت های از متن کتاب ,معرفی ترجمه های برتر این کتاب و ....

نقد، بررسی و معرفی کتاب سالتو نوشته مهدی افروزمنش

نقد، بررسی و معرفی کتاب سالتو نوشته مهدی افروزمنش

" سالتو " نام رمانی است نوشته مهدی افروزمنش که این روزها با پخش سریال زیبای یاغی از شبکه خانگی به سر زبان ها افتاده و این اثر فوق العاده جذاب را به یکی از کتاب های پرفروش سال 1401 تبدیل کرده است. رمان سالتو اولین بار در سال 95 توسط نشر چشمه منتشر شد و دومین کتاب این نویسنده جوان است . کتاب اول مهدی افروز منش " تاول " نام داشت. داستان رمان سالتو از  دیدار تصادفی کشتی‌گیری ۱۶ساله به‌ نام سیاوش، با نادر و سیا در یک سالن کشتی و در زمان برگزاری یک مسابقه آغاز می‌شود. مهارت سیاوش، در کشتی‌گرفتن، توجه نادر و سیا را به خودش جلب می‌کند؛ به طوری که نادر درصدد کمک کردن به او برای پیشرفت در کشتی برمی‌آید. سیاوش خودش را اهل «جزیره» معرفی می‌کند و کم‌کم معلوم می‌شود که این جزیره نه خارج از تهران بلکه جایی در کنار ریل‌های راه‌آهن حوالی محله‌ «فلاح» است...

کافه دیجی کتاب محیطی دنج و آرام برای مطالعه
کافه دیجی کتاب
دسته‌بندی محصولات
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...